Rozhovor s paní ředitelkou Teresou Kupcovou

Rozhovor s naší pani ředitelkou Teresou Kupcovou pro Tachovský deník.

Koncert podpořil Tříkrálovou sbírku

Vladimír Mišík, foto: Wikimedia Commons

Tradiční Tříkrálový koncert 2014 oslavující lidskou solidaritu proběhl v neděli 5. ledna od 18 hodin v Městském divadle Brnno. V přímém přenosu ho odvysílala Česká televize. Koncert si můžete prohlédnout ze záznamu, případně ho ohodnotit pomocí dotazníku.

výměna lůžek

výměna lůžek

Farní charitě Stříbro se podařilo zajistit pro uživatele Domova pro seniory bl. Jana Pavla II výměnu 10 lůžek za elektrická polohovací lůžka. Akce byla spolufinancována Městem Stříbro. Zastupitelstvo Města Stříbra schválilo návrh Finančního výboru a zahrnulo do sestavovaného rozpočtu finanční částku ve výši 100 000 Kč na výměnu lůžek v našem zařízení. Do budoucna zbývá vyměnit zbylých 5 lůžek. Město Stříbro přislíbilo podporu i v roce 2014. Polohovací zařízení usnadňuje práci personálu, slouží jako prevence proti proleženinám uživatelů a zajišťuje jim větší bezpečnost a pohodlí. Rádi bychom touto cestou poděkovali zastupitelům Města Stříbro a všem, kteří se na této akci podíleli.

Děkujeme za spolupráci s médii. Článek vyšel v Tachovském deníku a Stříbrském zpravodaji. Celý článek naleznete zde.

Zhodnocení Tříkrálové sbírky 2013

Zhodnocení úspěchu výroční zprávy za rok 2013. Článek vydal Stříbrský zpravodaj č. 2, ročník 2015

Tříkrálová sbírka na Stříbrsku

Tříkrálová sbírka ve Stříbře v roce 2013 zaznamenala obrovský úspěch. Rádi bychom poděkovali všem zúčastněným a zároveň informovali veřejnost o účelu sbírky v letošním roce.

Peníze zůstanou v regionu

Tachovsko – Bezmála sto padesát tisíc korun se prozatím podařilo shromáždit koledníkům při nedávných Tříkrálových sbírkách na Tachovsku. Na rozdíl od některých jiných dobročinných akcí, kde není jasné, na co se peníze použijí, zůstane většina prostředků získaných sbírkou tří králů v regionu.

Celý článek naleznete zde

Tříkrálová sbírka 2013

Tříkrálová sbírka 2013

Stříbro – Celkem pětačtyřicet králů prošlo Stříbrem, aby podpořili sbírku pro Farní charitu.

Celý článek naleznete zde

Domov pro seniory bojuje s nedostatkem financí

Stříbro – Domov pro seniory s nepřetržitým provozem, který nese jméno blahoslaveného Pavla II. a sídlí ve stříbrské Gagarinově ulici, se ve středu představil veřejnosti.

Celý článek naleznete Zde

Slavnostní otevření Domova pro seniory bl. Jana Pavla II

Slavnostní otevření Domova pro seniory bl. Jana Pavla II

Stříbro – Domu pro seniory ve Stříbře, který nese jméno blahoslaveného papeže Jana Pavla II., požehnal v pátek odpoledne plzeňský biskup František Radkovský. Slavnosti se zúčastnili obyvatelé a zaměstnanci domova, jejich příbuzní i oficiální hosté.

Celý článek naleznete zde

Tříkrálová sbírka je v plném proudu

Tříkrálová sbírka je v plném proudu

Dne 6.1.2012 byla oficiálně zahájen 12. ročník Tříkrálové sbírky na stříbrské radnici. Sbírka potrvá až do 14.ledna.

Celý článek naleznete zde